Apartmán Karolína Patince – cenník

with Nekomentované
Termín si môžete rezervovať prostredníctvom e-mailu na apartmankarolina@gmail.com alebo na tel.č. +421 915 701 028.
Budeme Vás kontaktovať akonáhle to bude možné.

space

Od 01.05.2024 do 30.09.2024
Cena s DPH
6 nocí 590,00 €
7 nocí 650,00 €
Ubytovať sa, je možné len od víkendu po víkend!

space

Dodatočné poplatky
Cena s DPH
Domáce zviera: ZAKÁZANÉ !!!
Náhradne posteľné prádlo: 20,00 €

space

Dodatočné dane
Suma
Kúpeľný poplatok obci: 0,83 € / lôžko / noc

space

Ceny v cenníku sú uvádzané v eurách s DPH.
Ceny uvedené v cenníku sa nevzťahujú na rezervácie vykonanie cez systém Booking.com.
Ceny v cenníku sú platné do 30.08.2024.

Slovensko

Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012. Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia. Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl. Pre návštevníkov apartmánu sú pripravené dve samostatné neprechodné spálne.Slovensko.

Jedna je vybavená manželskou posteľou ideálnou pre páry. Druhá, priestrannejšia spálňa je vybavená manželskou posteľou a poschodovou posteľou. Apartmán je celkovo určený pre 6 osôb, ale v prípade záujmu je možné kapacitu rozšíriť o detskú postieľku aj o prístelku. Chata Patince. Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012. Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia.Slovensko.

Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl.Slovensko.

Slovensko