Cenník

Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Cenník Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012.Patince Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia. Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl. Chata Patince. Pre návštevníkov apartmánu sú pripravené dve samostatné neprechodné spálne.

Jedna je vybavená manželskou posteľou ideálnou pre páry. Druhá, priestrannejšia spálňa je vybavená manželskou posteľou a poschodovou posteľou. Apartmán je celkovo určený pre 6 osôb, ale v prípade záujmu je možné kapacitu rozšíriť o detskú postieľku aj o prístelku. Chata Patince. Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012. Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia.

Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená ratanovou pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl. Chata Patince. Pre návštevníkov apartmánu sú pripravené dve samostatné neprechodné spálne. Jedna je vybavená manželskou posteľou ideálnou pre páry.

cenník

Apartmán Karolína Patince – cenník

with Nekomentované
Termín si môžete rezervovať prostredníctvom e-mailu na apartmankarolina@gmail.com alebo na tel.č. +421 915 701 028.
Budeme Vás kontaktovať akonáhle to bude možné.

space

Od 01.05.2024 do 30.09.2024
Cena s DPH
6 nocí 590,00 €
7 nocí 650,00 €
Ubytovať sa, je možné len od víkendu po víkend!

space

Dodatočné poplatky
Cena s DPH
Domáce zviera: ZAKÁZANÉ !!!
Náhradne posteľné prádlo: 20,00 €

space

Dodatočné dane
Suma
Kúpeľný poplatok obci: 0,83 € / lôžko / noc

space

Ceny v cenníku sú uvádzané v eurách s DPH.
Ceny uvedené v cenníku sa nevzťahujú na rezervácie vykonanie cez systém Booking.com.
Ceny v cenníku sú platné do 30.08.2024.

Slovensko

Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012. Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia. Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl. Pre návštevníkov apartmánu sú pripravené dve samostatné neprechodné spálne.Slovensko.

Jedna je vybavená manželskou posteľou ideálnou pre páry. Druhá, priestrannejšia spálňa je vybavená manželskou posteľou a poschodovou posteľou. Apartmán je celkovo určený pre 6 osôb, ale v prípade záujmu je možné kapacitu rozšíriť o detskú postieľku aj o prístelku. Chata Patince. Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012. Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia.Slovensko.

Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl.Slovensko.

Slovensko

Termálne kúpalisko Patince – cenník

with Nekomentované
Termálne kúpalisko Patince – cenník 2017/2018

Termálne kúpalisko Patince – cenník

Termálne kúpalisko Patince - cenník
Tobogány

Termálne kúpalisko Patince – cenník

Celodenný Dospelý

Celodenný Detský (od 1 do 12 rokov)

Deti do 1 roka

Po 18-tej hodine

Týždenná permanentka na 7x celodenný vstup (dosp./deti)

Celosezónny lístok (dosp. / deti)

6,- €

3,- €

Zdarma

3,- €

32,- € / 16,- € (predávajú sa iba v sobotu a v nedeľu)

220,- € / 110,- € (Garantovaných 11 týždňov)

 

Prejdi na stránku s cenníkom Termálneho kúpaliska Patince.

Patince sa nachádzajú na juhu Podunajskej nížiny. V okolí obce vyviera minerálny prameň Hevíz, a práve tým je areál kúpaliska Patince priam predurčený na poskytovanie špičkových služieb v oblasti cestovného ruchu. Svedčí o tom fakt, že každoročne navštívi obec Patince niekoľko tisíc dovolenkujúcich za účelom príjemne stráveného oddychu.

Rekreačný areál termálneho kúpaliska sa rozprestiera na ploche 27 hektárov na juhu Podunajskej nížiny približne 17km od Komárna smerom na Štúrovo. Geograficky patrí k najjužnejšie položenej obci na Slovensku, k Patinciam. Ideálny cieľ pre letnú rekreáciu. Areál je situovaný v oblasti najdlhšieho slnečného svitu a najvyšších teplôt nameraných na území Slovenskej republiky. Z tohto dôvodu je každoročne navštevovaný tisíckami dovolenkujúcich rekreantov za účelom relaxu, oddychu a regenerácie. Rekreačný areál bol vybudovaný v okolí termálneho prameňa, ktorý vyviera z hĺbky 160–170 m a má teplotu 27 stupňov Celzia. Bazény a ostatné atrakcie sú počas letnej sezóny k dispozícii denne od 7:00 do 20:00.

Kúpalisko cenník 2017

Patince sú už dlhé stáročia známe kvalitou svojej vody. Prvé kúpalisko stálo na území Patiniec už v 13. storočí. Bolo to rímske kúpalisko, kde voľný čas trávili rímsky vojaci z neďalekej pevnosti Kelemantia. Neskôr tu dal gróf Nedetzky vybudovať vane, v ktorých sa liečili choroby končatín. Od roku 1953 je oblasť prameňov považovaná za chránenú oblasť, ktorá je známa aj pod pojmom Rímske jazero.

Prvé zmienky o minerálnych prameňoch v Patinciach pochádzajú už z 13.storočia. Písalo sa o nich ako o teplých prameňoch s liečivými účinkami. Prvé kúpele v Patinciach boli vybudované za čias Rímskej ríše za vlády Marca Aurélia. Do týchto prameňov chodievali odpočívať vojaci z neďalekej pevnosti Kelemantia na hranici Limes Romanus. Tieto kúpele boli pravdepodobne zničené počas markomanských vojen aj s pevnosťou Kelemantia. Ďalšia zmienka o termálnom prameni je v diele Mátyása Béla, ktorý v ňom opisuje liečivé patinské pramene. Gróf Nedetzky vybudoval okolo prameňa vane v ktorých sa liečili ľudia zo širokého okolia na chorobu končatín. Od roku 1953 je termálny prameň vyhlásený za chránenú oblasť s blahodarnými účinkami: prekrvenie končatín a celého tela, napomáha pri nespavosti. Termálna voda zvyšuje telesnú teplotu, čo má za následok zvýšenie spotreby kyslíka a výdaj oxidu uhličitého a tým sa zlepšuje svalové napätie, prekrvenie kože a telesného jadra.Chata

Všeobecné obchodné podmienky

with Nekomentované
Základné pojmy (ďalej len…)
Prevádzkovateľ T-Bilanc, spol. s r.o.
Ubytovateľ Občan/fyzická osoba poverená prevádzkovateľom
Kontaktná osoba Osoba uvedená a podpísaná na ubytovacom formulári
Ubytovacie zariadenie Apartmán Karolína Patince
Celková cena ubytovania Cena za ubytovanie + príplatky + kúpeľný poplatok obci
Platobné podmienky

Pre záväznú rezerváciu je potrebné uhradiť zálohu vo výške najmenej 50% z celkovej ceny ubytovania najneskôr do 7 kalendárných dní od potvrdenia rezervácie ubytovateľom. Pri rezerváciách vykonaných 14 a menej kalendárnych dní pred príjazdom (check-in) je záloha splatná do 3 kalendárných dní od potvrdenia rezervácie prípadne v deň potvrdenia rezervácie ubytovateľom. V opačnom prípade budeme považovať Vašu rezerváciu za zrušenú. Zálohu je potrebné zaplatiť bankovým prevodom na doleuvedený bankový účet.

IBAN: SK1675000000000402973163
BIC (SWIFT): CEKOSKBX
Banka: ČSOB

medzera

V ubytovacom zariadení nie je možná platba platobnou kartou, preto žiadame našich hostí, aby si priniesli dostatočnú hotovosť alebo v prípade záujmu je možné previesť celkovú cenu ubytovania na horeuvedený bankový účet ešte pred príchodom.

Ubytovacie podmienky

Minimálna dĺžka pobytu sú 6 nocí.
Rezerváciu je možné vykonať minimálne 7 kalendárnych dní vopred.

CHECK IN: najskôr po 15:00
EARLY CHECK IN:* 30.00 €
CHECK OUT: najneskôr do 11:00
LATE CHECK OUT:** 30.00 €
KAUCIA:*** 100.00 €

medzera

*Skorý check in je možný len ak sa deň príchodu nezhoduje s dňom odchodu predošlého hosťa.
**Neskorí check out je možný len ak sa deň odchodu nezhoduje s dňom príchodu nasledujúceho hosťa.
***Kauciu je splatná pri príchode v hotovosti a slúži na pokrytie prípadných škôd. Ak nebudú zistené žiadne škody, kaucia bude na konci pobytu vrátená v plnej výške. V prípade akéhokoľvek poškodenia ubytovacieho zariadenia, interiéru alebo jeho súčastí bude vrátená tá časť kaucie, ktorá zostane po odpočítaní nákladov na pokrytie vzniknutých škôd.
Kontaktná osoba je povinná bezodkladne oznámiť ubytovateľovi všetky vzniknuté škody. V opačnom prípade budú osobné údaje kontaktnej osoby odovzdané príslušným štátnym orgánom na vymáhanie nákladov súvisiacich s odstránením vzniknutých škôd vrátane nákladov súvisiacich s vymáhaním. Vzniknuté škody budú vyčíslené podľa prílohy č.1 všeobecných obchodných podmienok.

Domáce zvieratá sú zakázané!!!

Storno podmienky

V prípade zrušenia rezervácie si uplatňujeme storno poplatok podľa nasledujúcich podmienok:

– zrušenie 22 a viac dní pred nástupom – bez storno poplatku,
– zrušenie 21 až 15 dní pred nástupom – 30% zo zaplatenej zálohy
– zrušenie 14 až 8 dní pred nástupom – 50% zo zaplatenej zálohy
– zrušenie 7 až 0 dní pred nástupom – 100% zo zaplatenej zálohy
Bezpečnostné odvolanie

Prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia nezodpovedá za škodu, úraz alebo obdobnú ujmu na zdravý vzniknutú osobám ubytovaným v ubytovacom zariadení. Každá z ubytovaných osôb berie na vedomie, že sa v ubytovacom zariadení nachádza a prespáva na vlastné riziko.

Termín si môžete rezervovať prostredníctvom e-mailu na apartmankarolina@gmail.com.
Budeme Vás kontaktovať akonáhle to bude možné.
Všeobecné obchodné podmienky

Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012. Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia. Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl. Pre návštevníkov apartmánu sú pripravené dve samostatné neprechodné spálne.Všeobecné obchodné podmienky.

Jedna je vybavená manželskou posteľou ideálnou pre páry. Druhá, priestrannejšia spálňa je vybavená manželskou posteľou a poschodovou posteľou. Apartmán je celkovo určený pre 6 osôb, ale v prípade záujmu je možné kapacitu rozšíriť o detskú postieľku aj o prístelku. Chata Patince. Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012. Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia.Všeobecné obchodné podmienky.

Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl.Všeobecné obchodné podmienky.

Všeobecné obchodné podmienky