Všeobecné obchodné podmienky

with Nekomentované
Základné pojmy (ďalej len…)
Prevádzkovateľ T-Bilanc, spol. s r.o.
Ubytovateľ Občan/fyzická osoba poverená prevádzkovateľom
Kontaktná osoba Osoba uvedená a podpísaná na ubytovacom formulári
Ubytovacie zariadenie Apartmán Karolína Patince
Celková cena ubytovania Cena za ubytovanie + príplatky + kúpeľný poplatok obci
Platobné podmienky

Pre záväznú rezerváciu je potrebné uhradiť zálohu vo výške najmenej 50% z celkovej ceny ubytovania najneskôr do 7 kalendárných dní od potvrdenia rezervácie ubytovateľom. Pri rezerváciách vykonaných 14 a menej kalendárnych dní pred príjazdom (check-in) je záloha splatná do 3 kalendárných dní od potvrdenia rezervácie prípadne v deň potvrdenia rezervácie ubytovateľom. V opačnom prípade budeme považovať Vašu rezerváciu za zrušenú. Zálohu je potrebné zaplatiť bankovým prevodom na doleuvedený bankový účet.

IBAN: SK1675000000000402973163
BIC (SWIFT): CEKOSKBX
Banka: ČSOB

medzera

V ubytovacom zariadení nie je možná platba platobnou kartou, preto žiadame našich hostí, aby si priniesli dostatočnú hotovosť alebo v prípade záujmu je možné previesť celkovú cenu ubytovania na horeuvedený bankový účet ešte pred príchodom.

Ubytovacie podmienky

Minimálna dĺžka pobytu sú 6 nocí.
Rezerváciu je možné vykonať minimálne 7 kalendárnych dní vopred.

CHECK IN: najskôr po 15:00
EARLY CHECK IN:* 30.00 €
CHECK OUT: najneskôr do 11:00
LATE CHECK OUT:** 30.00 €
KAUCIA:*** 100.00 €

medzera

*Skorý check in je možný len ak sa deň príchodu nezhoduje s dňom odchodu predošlého hosťa.
**Neskorí check out je možný len ak sa deň odchodu nezhoduje s dňom príchodu nasledujúceho hosťa.
***Kauciu je splatná pri príchode v hotovosti a slúži na pokrytie prípadných škôd. Ak nebudú zistené žiadne škody, kaucia bude na konci pobytu vrátená v plnej výške. V prípade akéhokoľvek poškodenia ubytovacieho zariadenia, interiéru alebo jeho súčastí bude vrátená tá časť kaucie, ktorá zostane po odpočítaní nákladov na pokrytie vzniknutých škôd.
Kontaktná osoba je povinná bezodkladne oznámiť ubytovateľovi všetky vzniknuté škody. V opačnom prípade budú osobné údaje kontaktnej osoby odovzdané príslušným štátnym orgánom na vymáhanie nákladov súvisiacich s odstránením vzniknutých škôd vrátane nákladov súvisiacich s vymáhaním. Vzniknuté škody budú vyčíslené podľa prílohy č.1 všeobecných obchodných podmienok.

Domáce zvieratá sú zakázané!!!

Storno podmienky

V prípade zrušenia rezervácie si uplatňujeme storno poplatok podľa nasledujúcich podmienok:

– zrušenie 22 a viac dní pred nástupom – bez storno poplatku,
– zrušenie 21 až 15 dní pred nástupom – 30% zo zaplatenej zálohy
– zrušenie 14 až 8 dní pred nástupom – 50% zo zaplatenej zálohy
– zrušenie 7 až 0 dní pred nástupom – 100% zo zaplatenej zálohy
Bezpečnostné odvolanie

Prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia nezodpovedá za škodu, úraz alebo obdobnú ujmu na zdravý vzniknutú osobám ubytovaným v ubytovacom zariadení. Každá z ubytovaných osôb berie na vedomie, že sa v ubytovacom zariadení nachádza a prespáva na vlastné riziko.

Termín si môžete rezervovať prostredníctvom e-mailu na apartmankarolina@gmail.com.
Budeme Vás kontaktovať akonáhle to bude možné.
Všeobecné obchodné podmienky

Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012. Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia. Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl. Pre návštevníkov apartmánu sú pripravené dve samostatné neprechodné spálne.Všeobecné obchodné podmienky.

Jedna je vybavená manželskou posteľou ideálnou pre páry. Druhá, priestrannejšia spálňa je vybavená manželskou posteľou a poschodovou posteľou. Apartmán je celkovo určený pre 6 osôb, ale v prípade záujmu je možné kapacitu rozšíriť o detskú postieľku aj o prístelku. Chata Patince. Apartmán Karolína Patince je dostupný na prenájom pre každého, kto hľadá ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Patince. Nachádza sa v tichom prostredí kúpeľného areálu 160 m od vstupu k bazénom a 270 m od Wellness Hotel Patince****. Apartmán Karolína je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2012. Zariadením aj vybavenosťou spĺňa nároky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Interiér chaty je úplné zrenovovaný a nanovo zariadený. Útulný, ale zároveň priestranný Apartmán Karolína vo Vás vyvolá pocit domáceho a rodinného prostredia.Všeobecné obchodné podmienky.

Je prevádzke počas celého roka. Chata Patince. Priestranná obývacia izba je vybavená pohovkou, panoramatickým okno s výhľadom na okolitý park a aj širokouhlou LCD obrazovkou so satelitným príjmom. Súčasťou obývacej izby je taktiež štvormiestny jedálenský stôl.Všeobecné obchodné podmienky.

Všeobecné obchodné podmienky